Шоу-кар Suzuki Future-S анонсував новий компакт

Шоу-кар Suzuki Future-S анонсировал новый компакт

«Новий дизайнерський мову» створювали не японці, а самі індійці. Довжина паркетника не повинна перевищувати чотири метри, щоб власники отримували податкові пільги. Тут приблизно 3800 мм

До
россовер Vitara Brezza нещодавно був визнаний в Індії «Автомобілем року». Випереджаючи Крету, він лідирує в сегменті компактів, і за 2017-й продано 140 855 машин за цінами від 650 тисяч рублів. Компанія Maruti Suzuki вирішила зміцнити цей успіх і випустити паркетник трохи меншого розміру. Його прообраз — концепт Future-S, представлений на виставці Auto Expo у Нью-Делі. Серійна версія повинна з’явитися до 2019 року.

Шоу-кар Suzuki Future-S анонсировал новый компакт

Кліренс значний. Можливо, 200 мм. Кришка багажника відкривається як у седана. Тому язик не повертається назвати концепт хетчбеком.

Шоу-кар Suzuki Future-S анонсировал новый компакт

Якщо розпашні двері асоціюються у індійців з Роллс-Ройсом, то страва центрального дисплея нагадує їм Mini. У салоні є якийсь людино-машинний інтерфейс.

Ніякої офіційної інформації про техніці немає. За даними індійських ЗМІ, машинка побудована на новій платформі Heartect, вже використовуваної хетчбеком Swift. Тоді як Brezza зараз задовольняється дизелем 1.2 (90 л. с., 200 Н•м) і п’ятиступінчастою «механікою», новачкові пророкують бензинові мотори 1.2, 1.3 і 1.5. Деякими з них поділиться все той же Swift. Альтернативою ручній коробці може стати варіатор.