Покупці вибрали назву новому кросоверу Seat

Покупатели выбрали название новому кроссоверу Seat

За чутками, флагманський кросовер Seat Tarraco буде довжиною 4,7 м, а колісна база складе 2791 мм. Автомобіль отримає виключно наддувні бензинові і дизельні мотори потужністю 150-220 сил, механічні і роботизовані коробки передач, передній або повний привід.

В
перші в історії фірма SEAT віддала на відкуп стороннім людям вибір назви для власної моделі. Свій варіант іспанської топоніма міг запропонувати будь-який бажаючий. Спочатку в проекті брало участь понад 133 тисячі людей, після чого сіатовці відібрали 10 130 пропозицій. Потім за підсумками серйозної аналітичної експертизи залишилося дев’ять півфіналістів ― Abrera, Alboran, Aran, Aranda, Avila, Donosti, Tarifa, Tarraco і Teide. Наступний етап відсіяв п’ять назв з цього списку, а у фінал пройшли Alboran, Aranda, Avila і Tarraco. У заключній стадії голосували 146 124 людини з 134 країн, а переможцем стало ім’я Tarraco.

Покупатели выбрали название новому кроссоверу Seat

За замовчуванням це буде п’ятимісний паркетник, але за доплату він стане семимісцевим. Технічно Tarraco виявиться братом-близнюком для моделей Skoda Kodiaq і Volkswagen Tiguan Allspace, але у Сеата буде оригінальна зовнішність, інтер’єр і їздові налаштування.

Топонім Tarraco набрав 51 903 голоси, що склало 35,52%. На другому місці розташувався Avila з 41 993 голосами (28,74%), а третє і четверте дісталося назвами Aranda (39 321 або 26,91%) і Alboran (12 907 або 8,83%). Прийдешній семимісцевий кросовер Seat, який дебютує в кінці 2018 року, отримав ім’я на честь стародавнього середземноморського міста Тарракон (нині Таррагона) ― найстарішого римського поселення на Піренейському півострові. Tarraco стане чотирнадцятим топонімом в назвах Сеата з 1982 року. До цього вже були Ronda, Ibiza, Malaga, Marbella, Toledo, Inca, Alhambra, Cordoba, Arosa, Leon, Altea, Ateca і Arona.