Новий седан Kia K900 з’явиться на ринку в кінці весни

Новый седан Kia K900 появится на рынке в конце весны

Чи не найяскравіше в тизері — оптика зі здвоєними діодними лініями. Останнім часом компанія велику увагу приділяє оформленню фар і ліхтарів, що видно по Стингеру або, приміром, оновленої Оптимі (K5).

До
орейцы поширили тизер другого покоління флагманського седана Kia K900, на ряді ринків відомого як Quoris, а на домашньому — як K9. Автомобіль, чий дизайн створювався спільними зусиллями фахівців в Південній Кореї і США, повинен виглядати солідніше попередника за рахунок трехоконного бічного скління і трохи змінених пропорцій. Але головне, він повинен стати досконалішими всередині.

Новый седан Kia K900 появится на рынке в конце весны

Тестовий прототип Куориса був сфотографований ще рік тому. Можна переконатися, що тизер цілком відображає вигляд седана. У довжину Quoris якщо збільшиться, то не радикально, сантиметрів на десять. За орієнтир можна брати Genesis G90 (5205 мм) зі стандартною базою (3160 мм).

Спираючись на споріднений Genesis G90, легко передбачити появу в асортименті моторів Куориса 370-сильною «твинтурбошестерки» 3.3. Ще однією новацією для моделі повинен стати повний привід. Сам виробник на цей рахунок, щоправда, поки мовчить, зате анонсував крок вперед в системах безпеки і комфорту. Ще корейці уточнили: на деяких ринках Kia K900 з’явиться вже в другому кварталі поточного року. До речі, K900 — це індекс даної моделі в США і Канаді. Все це означає, що не виключена прем’єра седана на автосалоні в Нью-Йорку, що відкривається 30 березня.