Концепт Skoda Vision X окреслить третій кросовер марки

Концепт Skoda Vision X обрисует третий кроссовер марки

Новий шеф-дизайнер Олівер Штефані, як і його попередник Йозеф Кабан, надихається богемским кришталем, але «чотириокість» бачить по-своєму.

Ш
естого березня в Женеві відбудеться прем’єра шоу-кара Skoda Vision X. Він перетвориться на серійний міський паркетник, який постане в лінійці Шкоди на сходинку нижче моделі Karoq. Зрозуміло, що компактний новачок — чеська інтерпретація кросоверів Seat Arona і Volkswagen T-Cross, хоча виробник про це, звичайно, не говорить. Йому хочеться нагадати про «Стратегії–2025» і «озелененні» всіх своїх машин. Тому концепт — гібридний.

Концепт Skoda Vision X обрисует третий кроссовер марки

Колір кузова називається FlexGreen. З ним контрастує чорна дах Anthracite, до речі, панорамний. Прототипом виділили 20-дюймові легкосплавні диски.

Концепт Skoda Vision X обрисует третий кроссовер марки

Фізичних кнопок практично немає. Все управління зосереджено на центральному сенсорному дисплеї. Атмосферу створюють світяться елементи з кришталю.

Коли ж Skoda Vision X встане на конвеєр? Згадаймо, що концепт VisionS був показаний в березні 2016-го на Женевській виставці теж як гібрид. Всього лише через півроку з нього вийшов серійний Kodiaq. Стало бути, новий компактний кросовер з ім’ям на букву «К» з мови ескімосів ми вправі очікувати восени. Однак у Росії такі маленькі машинки, як правило, не поставляються.