Новий Hyundai Santa Fe вийде на сцену в лютому

Новый Hyundai Santa Fe выйдет на сцену в феврале

Вузькі ходові вогні на кромці капота нагадують про паркетник Hyundai Kona. Фірмова каскадна решітка напевно на місці. Бічні дзеркала переїхали на двері. Площа скління збільшилася.

Год
етвертое покоління кросовера Hyundai Santa Fe відсвяткує світову прем’єру напередодні Женевського автошоу, і виробник повідомив перші факти про моделі. Вона буде безпечніше, ніж коли-небудь. Новітні активні функції об’єднані в пакет Smart Sense. Наприклад, з’явиться нагадує про задніх сидіннях система Rear Occupant Alert (аналог Rear Seat Reminder і Rear Door Alert).

Новый Hyundai Santa Fe выйдет на сцену в феврале

За підсумками 2017 року, поточний Hyundai Santa Fe зайняв в Росії третє місце в среднеразмерном сегменті з результатом 8617 проданих машин. Однак до лідерів йому далеко: Nissan X-Trail знайшов 20 626 покупців, а Mitsubishi Outlander — 16 828.

Ми вже знаємо, що новий кросовер виявиться істотно крупніше попередника. Не виключений і третій ряд сидінь, оскільки подовжена версія Grand може стати восьмимісній. Про силових агрегатах виразної інформації поки немає. Зате офіційно оголошено: «четвертий» Santa Fe прибуде в Росію в другій половині року.