Модель Ford Explorer оновилася і на російському ринку

Модель Ford Explorer обновилась и на российском рынке

У зміненого Форда — хром на бампері і нова хромована решітка радіатора. Змінилися противотуманки. Ці чорні «куточки» з діодами по верхньому краю, стоять на місці колишніх світлових «дужок», — найпростіший маркер рестайлінгового варіанти.

До
россовер Ford Explorer пережив досить скромне оновлення в квітні 2017-го, проте до Росії новий варіант моделі дістався тільки тепер. Зате зі специфікою. Зокрема, враховуючи популярність в нашій країні відеореєстраторів, що кріпляться на лобове скло, фордовци спеціально в Росії запровадили на машині штатний USB-роз’єм близько салонного дзеркала, для живлення камери або інших гаджетів.

Модель Ford Explorer обновилась и на российском рынке

Хромована планка на дверях «продовжена» і на задній бампер. Яскравих змін ззаду більше немає. Крім USB-розетки у дзеркала знавці моделі звернуть увагу на ключ, який змінив форму та дизайн.

Обновки здебільшого — чисто декоративні, але є і цілком функціональні поліпшення. Так, брелок від машини збільшив далекобійність: система Ford Remote Start тепер дозволяє запускати мотор зі ста метрів. Також заявлена поліпшена шумоізоляція. Зміняться ціни порівняно зі зниженими осінніми — стане відомо ближче до старту продажів. Точну дату представництво не називає, але запевняє: оновлений автомобіль вийде на наш ринок у першій половині поточного року. Додамо, що за підсумками 2017-го Explorer зайняв в Росії друге місце в сегменті з результатом 2524 примірника.