Інтерфейс від Mercedes-Benz оголошено іншому водія

Интерфейс от Mercedes-Benz объявлен другом водителя

В А-класі можна буде побачити три варіанти дисплеїв: два по сім дюймів (приборка і центральний з ємнісним сенсором), один на сім (приборка) і один на 10,25 дюйма (центральний) або два по 10,25 дюйма (з дозволом 1920 x 720 точок). І це не рахуючи проекційного.

Н
ємці представили на виставці CES в Лас-Вегасі анонсований раніше користувальницький інтерфейс MBUX (Mercedes-Benz User Experience), серійний дебют якого відбудеться на хетчбек Mercedes A-класу. Інтер’єр цієї машини компанія Daimler вже показувала. А тепер розповіла детальніше про те, що ж приховано за самими дисплеями.

Интерфейс от Mercedes-Benz объявлен другом водителя

Всі Мерседеси поступово переходять на типову розкладку дисплеїв: два широких екрану, встановлених пліч-о-пліч. У крихти А-класу (на фото) буде все те ж саме. Навіть в топ-версіях утилітарного фургона Sprinter нового покоління центральний екран виявиться порівняно великим.

Система MBUX — це комплекс з елементами штучного інтелекту, оновлення «по повітрю» і самонавчанням. Він активується до фрази «Hey Mercedes» і управляється дотиками в трьох місцях (центральний сенсорний екран, тачпад на тунелі і міні-тачпади на спицях керма). За пожвавлення системи відповідає комп’ютер з графічним процесором Nvidia Reilly PX (у початковій і середніх версіях комплексу) або Nvidia Parker 128 (в топ-версіях) і темпом обробки даних до 500 млрд операцій в секунду, що можна порівняти з потужними ігровими консолями.

Интерфейс от Mercedes-Benz объявлен другом водителя

До складу системи MBUX входять інтерфейси USB 2.0, Bluetooth і NFC, Apple CarPlay, Android Auto і Baidu CarLife. Софт, який розпізнає голос, використовує дані лідируючою в цій сфері фірми Nuance, а за точні карти відповідає відомий сервіс HERE (у тому числі будується маршрут від дверей до дверей з урахуванням пішого ділянки).

Здатність до навчання означає, що система формує індивідуальні пропозиції, що базуються на звичках користувача. А щоб не створювалося плутанини в управлінні, все меню розділені на рівні, при цьому на початковому (Homescreen) відображається лише ключова інформація та іконки довільно вибраних важливих додатків (навігація, телефон). Далі пропонується занурення на нові шари з купою персональних установок і високоякісної графікою, в тому числі з 3D-рендерами автомобіля (для налаштувань систем), які можна повертати і масштабувати.

Интерфейс от Mercedes-Benz объявлен другом водителя

Управління багатьма функціями мультимедійної системи побудовано за принципом планшетів і смартфонів з переміщенням значків, масштабуванням рухом пальців і так далі.

Розробники обіцяють розпізнавання природної мови, бо замість запиту погоди можна запитати «чи Знадобляться мені завтра сонцезахисні окуляри?», а замість словесного вказівки температури в салоні можна просто заявити «Я змерз». «Не людина повинна адаптуватися до машини, а машина-до людини», — вважають автори MBUX. Додаткову адаптацію забезпечить інтеграція системи з розумними годинами smartwatch (через них можна передавати в машину координати точок інтересу POI, Points of Interest). Також комплекс готовий до зв’язку з так званим інтернетом речей (IoT).

Интерфейс от Mercedes-Benz объявлен другом водителя

Пара екранів того ж може перемикатися між трьома основними стилями.

Консьєрж-сервіс Mercedes me в новому комплексі отримав розширений список опцій. Зокрема, запропоновані послуги, засновані на зв’язку машини з інфраструктурою (на екрані відображається наближення до слизьких ділянках траси і машин, включив «аварійку»). Ще система може відправити нагадування людині, що, мовляв, пора виїжджати, причому скоректує час старту згідно пробок на передбачуваному маршруті.

Интерфейс от Mercedes-Benz объявлен другом водителя

Автомобіль запам’ятовує часті дзвінки і типові маршрути, підказуючи власнику в потрібні дні та години необхідну йому інформацію.

В А-класі з’явиться і така дивина, як технологія доповненої реальності в системі навігації. При бажанні на частину екрана буде виводитися зображення з фронтальної камери і прямо поверх живого зображення накладатися дані про маршрути та об’єкти (наприклад, номери відповідних будинків, навігаційні значки).

Интерфейс от Mercedes-Benz объявлен другом водителя

Новий А-клас повинен порадувати не тільки електронікою, але і оновленим асортиментом силових агрегатів. А ось вигляд, хоча і намальований з нуля, зроблений з оглядкою на минуле покоління.

Интерфейс от Mercedes-Benz объявлен другом водителя

Крім окремо розташованих салонів нової «ашки» стенд Мерседеса у Вегасі прикрасили Mercedes-Benz Concept EQA, Smart vision EQ fortwo, Mercedes-AMG Project One і Mercedes Benz GLC F-Cell.

Ще одна новація з’явилася завдяки кооперації зі стартапом what3words, близько десяти відсотків акцій якого викупив концерн Daimler. Ця фірма розбила поверхню планети на 57 трильйонів квадратів розміром три на три метри. Будь-можна довільно привласнити унікальну адресу з трьох слів на одному з 14 мов (фірма наводить приклад такої адреси «remark.healers.heat»). Надалі достатньо лише вимовити ці слова вголос або задати за допомогою рукописного введення — і потрібна точка потрапить в навігацію.

Интерфейс от Mercedes-Benz объявлен другом водителя

Перевага методу в тому, що він діє для будь-якої точки Землі, навіть там, де немає ні вулиць, ні будинків, ні інших орієнтирів, при цьому не вимагає знання широти і довготи. Компакт А-класу першим випробує систему у справі.

Все разом це покликане сформувати емоційний зв’язок між машиною і її мешканцями, а також забезпечити інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з мінімумом відволікання уваги. «З MBUX ми стали ще на один крок ближче до перетворення автомобіля в цього мобільного помічника», — уклав Саджад Хан, віце-президент Даймлера за напрямом Digital Vehicle & Mobility.