Фірма Volkswagen застовпила імена I. D. Cruiser і I. D. Freeler

Фирма Volkswagen застолбила имена I.D. Cruiser и I.D. Freeler

Першими в сім’ї (до 2020 року) на конвеєр встануть купеподібний паркетник I. D. Crozz (на фото) і хетчбек I. D., при цьому останній призначений суто для Європи, а інші моделі будуть продаватися на багатьох ринках.

З
ерия фольксвагенівських концептів з індексом I. D., як відомо, буде продовжена. Всі вони віщують серійні електрокари на платформі MEB. Потенційні імена наступних моделей цієї серії тільки що виявилися в заявці у Всесвітню організацію інтелектуальної власності WIPO: I. D. Cruiser і I. D. Freeler.

Фирма Volkswagen застолбила имена I.D. Cruiser и I.D. Freeler

У 2022 році публіці обіцяний серійний варіант вена I. D. Buzz, виконаного як суміш футуризму і ретро (з натяком на знаменитий мікроавтобус Type 2).

У документах немає жодного натяку на те, яким моделям будуть відповідати ці позначення. А взагалі, відомо, що в Женеві в березні 2018 року марка представить якийсь седан, а пізніше продовжить серію або утилітарним «квадратним» кросовером, або спорткаром, або і тим і іншим. У внутрішніх документах фірми також миготіли назви I. D. Lounge і I. D. AEROe. Видання AutoGuide нагадує, що кількома місяцями раніше в патентних заявках Фольксвагена спливла ще одна торгова марка I. D. Streetmate. Всім цим побратимам обіцяні просунутий автопілот, зв’язок стандарту 5G і запас ходу на одній зарядці до 600 км циклу NEDC (залежить від моделі і версії).