Оновлений сіті-кар Kia Ray запропонував індивідуалізацію

Обновлённый сити-кар Kia Ray предложил индивидуализацию

Розміри не змінилися ні на йоту. На щастя, збереглася зсувні задні двері з правого боку. Якщо відкрити обидві стулки, утворюється отвір шириною 1432 мм. Сіті-кару доступні шини Hankook розмірності 165/60 R14 або 175/50 R15.

В
Південній Кореї тепер можна купити рестайлінговий хетчбек Kia Ray за цінами від 12 100 000 до 15 700 000 вон (655-850 тисяч рублів). Електрична версія, як і раніше очікується, а поки запропонована бензинова. У неї все та ж атмосферна «четвірка» 1.0 (78 к. с., 94 Н•м) сімейства Kappa, спарена з чотириступінчастим «автоматом». Але жіночої аудиторії, на яку орієнтована модель, важливіше інше — збільшилося кількість варіантів зовнішності і оформлення інтер’єру Рея.

Обновлённый сити-кар Kia Ray предложил индивидуализацию

Вибір з восьми кольорів кузова доповнено контрастними сполученнями. Фальшрадіаторная решітка і панель з логотипом на п’ятій двері можуть бути чорними з яскравими акцентами в тон колеру даху і корпуси бічних дзеркал.

Як видно на фото вище, салон можна легко пристосувати для перевезення тварин. Крім того, господині оцінять купу відсіків для зберігання речей. Є висувні ящики під сидіннями і на центральному тунелі, полиці під стелею і навіть бокс для взуття в підлозі. Переднє пасажирське крісло теж складається, спрощуючи перевезення довгомірів.

Обновлённый сити-кар Kia Ray предложил индивидуализацию

У салоні вперше для Рея застосована двоколірна обробка. Тут з’явилися кнопка запуску двигуна, нові кермо, панель приладів і селектор коробки, вдосконалений медіацентр з семидюймовим дисплеєм. Всі сидіння підігріваються.

Обновлённый сити-кар Kia Ray предложил индивидуализацию

Ходові вогні і ліхтарі — світлодіодні. Спереду і ззаду стоять дискові гальма. У хетч може бути до шести подушок безпеки. Є АБС, ESP система аварійного гальмування ESS.

Топовий медіацентр з вбудованим навігатором і шістьма динаміками підтримує інтерфейси MirrorLink і Apple CarPlay. Клімат-контроль з монохромним екранчиком — тільки однозонный. Логічно задатися питанням: якщо Kia Ray — машинка для дівчат, то що ж в даному сегменті пропонується юнакам? Їм адресована модель Morning (вона ж Picanto). Виглядає агресивніше, літровий мотор видає до 100 л. с., а базова ціна нижче, чого у Рея, — від 10 750 000 вон (582 тисячі рублів).

Було — стало

Обновлённый сити-кар Kia Ray предложил индивидуализацию