Хетч Kia Ray після рестайлінгу знову стане електрокаром

Хэтч Kia Ray после рестайлинга снова станет электрокаром

Ray — родич Picanto. Однак з новими фальшрадиаторной гратами, фарами і бамперами сіті-кар тепер більше скидається на Soul EV. Зауважимо, дорестайлингова машинка налічує 3595 мм в довжину, 1595 р. в ширину, 1700 у висоту, колісна база — 2520 мм

У
пятидверки Kia Ray, яка з 2012 року продається тільки в Південній Кореї, була версія на батареях. Але тираж склав лише 2500 машин (вони розійшлися в основному з держустановами типу муніципальних парків), а виробник зосередився на кросовер Kia Soul EV. До Нового року буде представлений оновлений Ray, і можна з упевненістю сказати — електрична модифікація повертається.

Хэтч Kia Ray после рестайлинга снова станет электрокаром

Наявність лючка бензобака не повинно бентежити, оскільки у колишнього Рея EV зарядний роз’єм перебував саме в ньому. Сумна новина в тому, що лючок переїхав з лівого борту на правий, де раніше була напрямна для зсувних задніх дверей.

В цьому році в Кореї продажі електрокарів стали рекордними за всю історію. З січня по жовтень реалізовано 10 075 машин на батареях. Лідирує Hyundai Ioniq Electric з часткою 62% (6203 машини), тоді як Soul EV знайшов трохи більше тисячі покупців. Очевидно компанія KIA жадає реваншу. Раніше в активі Рея були лише 50 кВт (68 к. с., 167 Н•м), батарея ємністю 16,4 кВт•год і запас ходу в 139 км. Цілком ймовірно, що показники покращаться вдвічі.