Позашляховик Jeep Wrangler довів вірність історичного стилю

Внедорожник Jeep Wrangler доказал верность историческому стилю

Круглі фари (тільки тепер з діодними кільцями ходових вогнів), квадратні ліхтарі, січені сокирою лінії… Все абсолютно пізнавано.

Н
евозможно не розпізнати в цій машині Jeep Wrangler, модель, що виходить з конвеєра з 1986 року. А адже перед нами нове, вже четверте покоління. Автомобіль розроблений заново, але зберіг всі ключові рішення попередника: раму, нерозрізні мости. Як і раніше, Wrangler буде являти собою свого роду конструктор, може, навіть більшою мірою. Автори Рэнглера пообіцяли десятки варіантів даху, лобового скла і дверей. Зрозуміло, будуть різні версії по колісній базі, силовим агрегатам і типами повного приводу.

Внедорожник Jeep Wrangler доказал верность историческому стилю

Автомобіль вийшов сучасний і класичний одночасно. У порівнянні з колишнім поколінням тут будуть покращені системи безпеки, двигуни стануть економічніше.

Поки компанія представила лише три фотографії нового Рэнглера і ніяких цифр. Повновага прем’єра моделі запланована на 29 листопада. Вона відбудеться на автосалоні в Лос-Анджелесі. Саме тоді американці обіцяють видати всі технічні дані і більше знімків. Втім, неофіційна інформація про позашляховику давно просочилася в Мережу.

Внедорожник Jeep Wrangler доказал верность историческому стилю

За попередніми відомостями, Wrangler отримав більш міцну і жорстку сталеву раму, а деякі зовнішні панелі кузова тепер алюмінієві.

Покупцям будуть запропоновані модернізована «шістка» Pentastar 3.6, нова дволітрова «турбочетвірка» Hurricane з безпосереднім уприскуванням, зміною фаз газорозподілу і турбокомпресором типу twin-scroll. Буде в асортименті і дизель VM Motori, але тільки 3.0 замість колишнього 2.8. Ці двигуни повинні поєднуватися з шестиступінчастою «механікою» і восьмидиапазонными «автоматами» (що є великим кроком вперед, так як в минулому поколінні «автомати» були чотирьох — і п’ятиступінчасті). Пізніше в сім’ї Рэнглера очікуються гібридний варіант і кузов пікап.