Пікап Nissan Navara стане позашляховиком для Китаю

Пикап Nissan Navara станет внедорожником для Китая

Navara (вона ж NP300 і Frontier) нині нарозхват. На її основі вже побудовані Mercedes X-класу і Renault Alaskan, а тепер на підході її одна реінкарнація.

В
лютому на китайський ринок повинен вийти новий рамний позашляховик, соплатформенного пікап Nissan Navara. Кажуть, машина отримає ім’я Paladin та/або Xterra. Модель під такими назвами добре відома: вона випускалася в 1999-2015 роках і не мала з Наварой ніякого явного споріднення. Стало бути, є сенс говорити про відродження, яке може відбутися 18 листопада на автошоу в Гуанчжоу.

Пикап Nissan Navara станет внедорожником для Китая

Справжність зображення зліва нічим не підтверджена, а фото праворуч зроблено папараці на китайському заводі Ніссана в Чженчжоу.

Позашляховик буде запропоновано у п’яти — і семимісцевою конфігурації. Силові агрегати, швидше за все, перекочують з Навари без особливих змін. Нагадаємо, це бензиновий і дизельний двигуни 2.5, шестиступінчаста «механіка» і семідіапазонний «автомат». Також не виключений турбодизель 2.3 dCi. Про можливість виходу за межі КНР говорити рано. Якщо раптом Xterra/Paladin добереться до Росії, її зустрінуть Toyota Fortuner, Land Cruiser Prado і Mitsubishi Pajero Sport. Важливо розуміти, що вся ця історія не пов’язана з прийдешнім кросовером Nissan Terra.