Модель Aston Martin Vanquish попрощалася у версії Ultimate

Модель Aston Martin Vanquish попрощалась в версии Ultimate

Всі машини оснащені стандартно: атмосферним мотором V12 6.0 (603 л. с., 630 Н•м) і восьмиступінчастим «автоматом» Touchtronic III. Цього достатньо, щоб розміняти сотню за 3,5 с і досягти 323 км/год, а потім задіяти углеродокерамические гальма.

З
ледующее покоління купе Vanquish і кабріолета Volante побачить світло ближче до кінця 2018 року чи пізніше: помічені папараці прототипи поки дуже сирі. Між тим друга генерація моделі вже зібралася на спокій. Скрасити проводи покликане особливе видання Aston Martin Vanquish S Ultimate, яке буде випущено тиражем 175 примірників. Ціна закритої версії — 278 995 євро, відкритою — 293 995 (приблизно 19 і 20 млн рублів). Для порівняння: «звичайний» Vanquish в Росії зараз коштує 24 900 000.

Модель Aston Martin Vanquish попрощалась в версии Ultimate

Кузов може бути пофарбований в одній з трьох колірних схем, придуманих дизайнерами Астона. На фото представлений варіант Contrasting Carbon з мідно-бронзовими акцентами і деталями з вуглеволокна. Якщо клієнт захоче вибрати будь-яку іншу комбінацію, доплачувати йому не доведеться.

Модель Aston Martin Vanquish попрощалась в версии Ultimate

Виконань інтер’єру теж три: Contrasting Carbon Sport Line і Modern Lux. Шкіряні плетіння каштанового кольору наслідують вуглецевого волокна. Про спецсерій власнику не дадуть забути написи Vanquish S Ultimate і номерна табличка.

Британці сподіваються зацікавити прощальним виданням колекціонерів з усього світу. Постачання заплановані на весну. У компанії «Авилон», єдиного російського дилера Астона, поки немає ніякої інформації про прибуття таких машин до нас. Тим часом у США з’явилася ще одна ексклюзивна версія кабріолета Vanquish S Volante — Tom Brady Signature Edition. Вона присвячена Тому Бреді, знаменитого гравця в американський футбол за команду New England Patriots в Національній футбольній лізі.

Модель Aston Martin Vanquish попрощалась в версии Ultimate

Двухдверка темно-синього кольору Ultramarine Black, побудована відділом Q by Aston Martin, демонструє шкіряний інтер’єр Dark Knight. Значок TB12 каже: кабріолетів «від Тома Бреді» буде всього 12 штук.

Неофіційні джерела, як і раніше стверджують, що наступний Vanquish отримає платформу від купе DB11, наддувний двигун V12 5.2, форсований приблизно до 650 сил, і, можливо, гібридну модифікацію. Нагадаємо, Aston Martin пообіцяв підготувати до 2023 року сім нових моделей, включаючи кросовер DBX.