Купеподібний кросовер Skoda Kodiaq GT з’явиться в Європі

Купеобразный кроссовер Skoda Kodiaq GT появится в Европе

Зараз найбільш, так би мовити, спортивний Kodiaq ― машина у версії Sportline. Але це варіант для тих, хто любить здаватися, а не бути. Тобто тут присутня зовнішня атрибутика, відповідно перероблений салон, але технічна начинка точно така ж, як у стандартної моделі.

З
лухі про те, що в гамі фірми Skoda знайде собі місце купеподібний кросовер, ходили давно. Автомобіль, побудований на знайомих агрегатах платформи MQB, повинен отримати кузов з заваленими задніми стійками і склом. Важко уявити, що чехи не підготують чергову практичну машину з просторим салоном і простими геніальними рішеннями, а власний BMW X6. Між тим у новинки 2018 року вже й ім’я є ― Skoda Kodiaq GT. Це стало відомо завдяки недавній витоку з закритій презентації компанії для китайського ринку. Адже спочатку Kodiaq у виконанні GT планувався виключно для Піднебесної.

Купеобразный кроссовер Skoda Kodiaq GT появится в Европе

Kodiaq GT стане тією моделлю Шкоди, яка почне руйнувати стереотип про чехів як про творців суто практичних автомобілів. За неофіційною інформацією, п’ятимісна новинка в найдорожчою модифікації отримає дволітровий турбомотор потужністю близько 300 сил.

Купеобразный кроссовер Skoda Kodiaq GT появится в Европе

Крім купеобразного кросовера Skoda випустить на ринок субкомпактний паркетник на базі моделі Volkswagen T-Roc. Подейкують, чеський автомобіль отримає ім’я Polar, його довжина складе 4,2 м (при колісній базі 2,6 м), а потужність двигунів не перевищить 150 сил. У гамі очікуються версії з переднім або повним приводом.

Однак в інтерв’ю британським виданням представники Шкоди ясно дали зрозуміти, що географія моделі може бути набагато ширше. Чехи відстежують думки потенційних покупців в Європі, і позитивна реакція превалює. Тому зараз йде обговорення на тему виробництва паркетника Kodiaq GT в Старому Світі. Також шкодовцы обмовилися, що повадки у майбутньої моделі будуть налаштовані на більш спортивний лад. Стійки McPherson і багаторичажка, електроннокеровані амортизатори, наддувні бензинові (150-220 л. с.) і дизельні мотори (150-190 сил), механічні та преселективные роботизовані коробки передач, підключається повний привід з муфтою BorgWarner TorqTransfer Systems ― технікою з GT поділиться звичайний Kodiaq.