Кросовер Buick Envision пройшов перший рестайлінг

Кроссовер Buick Envision прошёл первый рестайлинг

Продажі моделі в Піднебесній вражають — у минулому році реалізовано 275 383 машини. Результат того ж періоду в США набагато скромніше: 14 193 автомобіля. Китайці тільки за вересень 2017-го купили 21 379 кросоверів.

Д
изайнерская реформа, проведена в Китаї, що закінчилася для паркетника Buick Envision зміненими ґратами, бамперами і задніми ліхтарями. На щастя, є нововведення в техніці. Замість шестиступенчатого «автомата» відтепер працює девятидиапазонный Hydra-Matic, дволітрова бензинова «турбочетвірка» розвиває на 47 ньютон-метрів більше моменту (тепер 400 Н•м і 255-260 л. с.).

Кроссовер Buick Envision прошёл первый рестайлинг

Ще рік тому придбати Envision в Америці менше, ніж за $42 070, було неможливо. Нині завдяки появі «атмосферника» 2.5 (200 к. с., 267 Н•м) базова ціна знизилася до $34 065 (трохи більше двох мільйонів рублів). У скільки обійдеться оновлений паркетник, поки неясно.

Кроссовер Buick Envision прошёл первый рестайлинг

У салоні все залишилося як і раніше, хіба що за допомогою інтернет-сервісу Buick eConnect удосконалено медіацентр з дисплеєм восьмидюймовим, а підсклянник на центральному тунелі став здвоєним (в Штатах так і було), ще додалося хрому в обробці.

Базова комплектація моделі Buick Envision в КНР включає шість подушок безпеки, світлодіодні ходові вогні і задні ліхтарі, безключовий доступ, запуск двигуна кнопкою, систему активного шумозаглушення, мультикермо, круїз-контроль, двозонний «клімат» і багато іншого. До речі, в Китаї кросовер початкового рівня оснащується турбомотором 1.5 (169 к. с., 250 Н•м) і «роботом» з двома зчепленнями. Є ймовірність, що цей силовий агрегат прийде в США на зміну атмосферного двигуна 2.5 з «автоматом».

Було — стало

Кроссовер Buick Envision прошёл первый рестайлинг