Хетчбек Mercedes A-класу кардинально змінився всередині

Хэтчбек Mercedes A-класса кардинально изменился внутри

Mercedes A-класу грає роль вхідного квитка в світ німецького бренду. У 2016 році 70% покупців компактного хетчбека ніколи до цього Мерседесом не володіли. Всього з березня 1997 року по світу розійшлося близько трьох мільйонів А-класів.

У
нинішнього Мерседеса А-класу, а також у його похідної моделі CLA недоробок вистачає. Машини, побудовані спочатку на передньопривідній платформі, не можуть похвалитися хорошою плавністю ходу і відточеною налаштуванням роботизованої коробки передач. Але найбільше турбував інтер’єр ― простакуватий для автомобіля з трипроменевою зіркою на решітці радіатора. Може, ця думка відвідувала і фахівців з Штутгарта? Просто подивіться на офіційні фотографії салону А-класу нового покоління. Його не впізнати! Тепер у компактного хетчбека внутрішнє оздоблення нагадує таке на старших моделях ― на Е— і S-класі.

Хэтчбек Mercedes A-класса кардинально изменился внутри

З місця водія площа сліпих зон скоротилася на 10%, а варіантів контурній підсвічування замість 12 тепер 64. Спинка заднього дивана складається в пропорції 60:40 і опціонально 40:20:40. Обсяг багажника зріс на 29 л (до 370), а отвір п’ятої двері розширився на 20 див. У свою чергу підлога вантажного відділення додав 11,5 см в довжину.

Хэтчбек Mercedes A-класса кардинально изменился внутри

На тунелі між сидіннями ― змінений блок управління мультимедійною системою з новим прямокутним тачпадом. Кнопки керування електроприводом крісел і ручки відкривання дверей у моделі нові. Ніші в передніх дверях можуть вмістити півторалітрові пляшки, а в задніх ― літрові.

Не всім припала до смаку нова тенденція, яка з’явилася з седаном W222, але не можна заперечувати той факт, що новий A-клас відтепер всередині виглядає набагато дорожче попередника. Німці перетворили ледь не всі. Листкова передня панель стала суворішою, але її вдало розбавляють металізовані кругляш повітроводів кліматичної установки з контурною підсвічуванням. Більше стало простору (порівняно з йде моделлю): в районі плечей на першому та другому рядах надбавка становить 9 і 22 мм, на рівні ліктів ― 35 і 36 мм відповідно, над головами — сім і вісім міліметрів (спереду і ззаду).

Хэтчбек Mercedes A-класса кардинально изменился внутри

Крім базових передніх сидінь є ще спортивні з інтегрованими підголовниками (на фотографії) і комфортні мультиконтурні з регулюваннями в 20 напрямках, включаючи настройку валиків бічної підтримки.

І, звичайно ж, основа салону ― два великих дисплея під загальним склом. Спочатку вони обидва семидюймовий, але за доплату клієнт отримає віртуальну приладову панель і екран мультимедийки з діагоналлю по 10,25 дюйма кожен. Все, як у дорогих седанів з Штутгарта. Крім того, від S-класу початкової моделі Мерседеса дістався і багатофункціональне кермо, а перероблені передні крісла можуть бути мультиконтурными і не тільки з підігрівом, але і з примусовою вентиляцією і масажем. Покращилася і оглядовість ― стали тонше всі стійки кузова, перемістилися бічні дзеркала заднього виду, ефективніше став працювати задній склоочисник.