Updated: Новим головою Bentley призначений директор по стратегії JLR

Updated: Новым главой Bentley назначен директор по стратегии JLR

Одним із завдань нового директора стане створення серійного електромобіля Bentley, на який натякав шоу-кар EXP 12 Speed 6e. В основу моделі ляже платформа від Porsche Mission E.

В
ольфганг Дюрхаймер, який нещодавно залишив посаду президента Bugatti, дав знати керівництву групи Volkswagen, що хотів би піти також і з позиції генерального директора фірми Bentley. Прохання задоволено. І заміна Дюрхаймеру вже знайдена. За відомостями видання Manager Magazine, новим главою Bentley стане Адріан Холлмарк, ще є директором зі стратегії групи Jaguar Land Rover. Контракт з Bentley поки не підписаний, але сторони вже прийшли до згоди.

Updated: Новым главой Bentley назначен директор по стратегии JLR

55-річний Адріан називає технологічні новації ключем до успіху автовиробника. Цікаво, як це проявиться в Bentley.

З 1988 року Холлмарк обіймав різні керівні посади в компаніях Volkswagen, Porsche, Bentley (виходить, для нього це повернення в знайому обстановку), SAAB, Jaguar і Jaguar Land Rover. Зокрема, більше десяти років тому як член правління і директор з маркетингу Bentley Адріан допоміг марці здійснити стрибок в продажах. (У 2007-му фірма вперше подолала планку в 10 000 машин, що просто незрівнянно з провальним 2003-му, коли було продано трохи більше тисячі автомобілів.) Холлмарк також доклав руку до запуску на ринок Вейрона і Ягуара F-type. Крім Холлмарка у Bentley будуть і інші зміни у складі керівництва. Зокрема, з 1 листопада новим директором з виробництва компанії стане Петер Бош, колишній глава Фольксвагена з логістики та операціями.

Update

Попередні дані, озвучені минулого місяця, нині підтверджені: 20 жовтня компанія оголосила, що Адріан Холлмарк дійсно призначений новим генеральним директором і головою Bentley Motors. У свою посаду він офіційно вступить 1 лютого 2018 року.