Седан Lexus LS отримає учнем автопілотом

Седан Lexus LS обзаведётся обучаемым автопилотом

Якщо судити по концепту Lexus LS+, виставленому на Токійському автосалоні 2017 року, у серійного однойменного седана інженери оптимізують охолодження двигуна і аеродинаміку кузова.

Н
инішня Lexus LS комплектується адаптивним круїз-контролем і стереокамерой, системами екстреного гальмування, розпізнавання перешкод (автомобілів, пішоходів, велосипедистів), моніторингу сліпих зон, утримання і підрулення в смузі. Однак у Лексус LS немає автопілота навіть в урізаному вигляді. У преміум-сегменті функція автономного водіння вже не рідкість. Такий, наприклад, оснащується рестайлінговий Mercedes S-класу, нові Mercedes E-класу і BMW п’ятої серії. Підготовлений автопілот і для Audi A8, хоча клієнти зможуть ним скористатися не раніше 2019 року. А в 2020-му самостійно лавірувати в потоці зуміє і Lexus LS. Натякнув на це концепт Lexus LS+.

Седан Lexus LS обзаведётся обучаемым автопилотом

На майбутньому серійному Лексус LS ми навряд чи побачимо камери заднього виду замість бічних дзеркал і монументальні 22-дюймові колеса. Хто знає, може, японці наважаться зробити ручки, виконані урівень з поверхнею дверей?

Імовірно, концептуальний седан через три роки перетвориться на рестайлінговий варіант флагмана Lexus LS. При знайомому силуеті у перспективній моделі помітно перероблені передня і задня частина. Фари у концепту лазерно-люмінофорні, а в списку оснащення є комплекс автономного водіння Highway Teammate. З допомогою радарів і стереокамер четырехдверка зможе самостійно підтримувати швидкість і відстань до впередиидущих машин, перебудовуватися з ряду в ряд, вбудовуватися в потік і утримуватися в межах смуги. Більш того, мультимедійна система здатна при оновленні додавати нові функції для автопілота і дані про дорожній інфраструктурі.