Седан BMW M3 30 Years American Edition отримає один покупець

Седан BMW M3 30 Years American Edition обретёт один покупатель

Пам’ятна версія «емки» розроблено в студії BMW Group Designworks, а побудована у відділенні BMW Individual.

Т
ридцать років тому «заряджена» модель BMW M3 прийшла на американський ринок і завоювала неабияку популярність серед машин бренду. З такого важливого приводу баварці вирішили підготувати унікальне видання «емки» під назвою 30 Years American Edition. А тут вельми до речі відкрилася виставка тюнінгу SEMA в Лас-Вегасі: там і компанія представила незвичайний седан, забарвлений у відтінок Frozen Red II, нагадує (але не повторюючий) колер BMW Henna Red моделі M3 вісімдесятих років.

Седан BMW M3 30 Years American Edition обретёт один покупатель

Технічно ця «ем-третя» майже повністю ідентична стандартній з трилітрової 430-сильною «турбошісткою» під капотом, шестиступінчастою «механікою» і пакетом Competition Package.

Седан BMW M3 30 Years American Edition обретёт один покупатель

Автомобіль отримав легкосплавні колеса (19 спереду і 20 дюймів ззаду) з набору M Performance із золотистим забарвленням і шинами Michelin Pilot Sport Cup 2, смуги кольорів американського прапора по краях вуглепластиковою даху, а також зображення прапора з цифрою 30 на задній сонцезахисною шторкою.

В якості приправи до незвичайного екстер’єру та інтер’єру автори ювілейної моделі подарували їй підвіску M Performance Sports з червоними пружинами і регулюванням кліренсу, вихлопну систему M Performance з перемиканим клапаном, титановим глушником і парою 93-міліметрових вихлопних патрубків з вуглеволокна, а ще вручну виконане антикрило з того ж матеріалу.

Седан BMW M3 30 Years American Edition обретёт один покупатель

Найяскравіше виглядає салон, оббитий шкірою Merino в кольори американського прапора (відтінки Opal White, Mugello Red і Fjord Blue) і доповнений контрастною прострочуванням, декором з вуглепластика і алькантари, вишивкою та пам’ятними табличками.

Найцікавіше: седан побудований в єдиному екземплярі і після виставки SEMA буде проданий. Зацікавленим покупцям запропоновано звернутися на стенд фірми. Як вона далі обере одного з багатьох бажаючих — не уточнюється. Нагадаємо, що у Вегасі компанія також показала обвіс M Performance для запальною «ем-п’ятою».

Бонус

Седан BMW M3 30 Years American Edition обретёт один покупатель

До Хелловіну компанія приготувала Sports «Paranormal Activity Coupe, тобто «ікс-другий» в інтенсивному червоно-помаранчевому кольорі. Цей апарат, як бачимо, осідлала пара світильників Джека, що і пояснює появу приставки «паранормальний» до звичайного визначення кросовера X2 як Sports Activity Coupe. Весела компанія віщує всім святкують Хеллоуїн швидкий вихід купеобразного паркетника на ринок.