Прототип Mitsubishi e-Evolution передбачив позашляховик майбутнього

Прототип Mitsubishi e-Evolution предсказал внедорожник будущего

Переосмислена решітка Dynamic Shield покрита склом, під ним встановлені камери і датчики, окреслені синіми лініями. Великі повітрозабірники повинні охолоджувати гальмівні супорти, які тут електричні, а не гідравлічні.

Е
лектромобиль Mitsubishi e-Evolution представлений в Токіо як «технічний прототип, ілюструє стратегічні напрями бренду». В системі повного приводу Super All Wheel Control задіяні три мотори: один на передній осі і два ззаду, які пов’язані електронно-керованим блоком AYC (Active Yaw Control) з векторизацией тяги. Батарея великої ємності» знаходиться під підлогою по центру машини, забезпечуючи низький центр тяжіння для максимальної стійкості. Ніяких технічних характеристик і навіть розмірів японці не розкрили. Ясно, що в серію щось подібне піде не раніше 2019 року.

Прототип Mitsubishi e-Evolution предсказал внедорожник будущего

Багатокутна корми покликана нагадувати про кожусі з запаскою в Mitsubishi Pajero, та й сам прототип позиціонується швидше як позашляховик, а не кросовер. На це натякають великий дорожній просвіт, короткі звиси, «сильні плечі і вузькі стегна».

Головний глобального дизайну Mitsu Цунехиро Кунимото підкреслив, що унікальний профіль машини був «неможливий до приходу електроприводу», а з цим прототипом стилісти «раптово отримали свободу» і змогли вийти за рамки традиційного. Мовляв, e-Evolution відображає авантюрний і прогресивний спосіб мислення. Це дослідження на контрастах, чому вигляд вийшов душевним і грубим одночасно, не на шкоду функціональності.

Прототип Mitsubishi e-Evolution предсказал внедорожник будущего

Відсутність двигуна внутрішнього згорання і четвертий рівень автономного руху дозволили створити «радикально новий кокпіт» з «плаваючою» передньою панеллю і дисплеями майже на всю її ширину. Автори кажуть, що відмінна оглядовість робить концепт більше схожим на реактивний винищувач, ніж на автомобіль.

Систему штучного інтелекту розробники називають мозком концепту. Вона миттєво зчитує зміни в дорожніх умовах, передбачає наміри водія і ненав’язливо ділиться з ним накопиченими знаннями, створюючи навчальну програму, яка дає поради голосом і на дисплеї передньої панелі.

Прототип являє собою «нову еволюцію позашляховика», звідси й ім’я концепту. Функціонери підтвердили, що слово Evolution буде використовуватися в позначенні серійної моделі, яка з’явиться орієнтовно в 2022-2023 році, хоча поки немає ніяких конкретних рішень, яку форму він прийме. Зараз у «трьох діамантів» є справи важливіші. Компанія кинула всі сили на реалізацію трирічного плану розвитку.