Поні-кар Ford Mustang GT отримав новий заводський пакет

Пони-кар Ford Mustang GT получил новый заводской пакет

При створенні нового переднього сплітера, створює 10 кг додаткової притискної сили на швидкості 130 км/год, послужила еталоном спецверсія Mustang Boss 302 Laguna Seca.

В
США відкрився прийом замовлень на купе Ford Mustang GT з пакетом Performance Pack Level 2 ціною $6500 (373 555 рублів), яка прибуде до клієнтів навесні 2018 року. Набір включає в себе всі підвищують продуктивність опції з комплекту першого рівня за $4000 (переналаштоване шасі, гальмівні супорти Brembo, задній диференціал Torsen і так далі), але доповнений новими аеродинамічними елементами і 19-дюймовими колесами. Само собою, пакет доступний виключно з механічною коробкою.

Пони-кар Ford Mustang GT получил новый заводской пакет

Інженер Чонсі Эглстоун виготовив для Мустанга унікальні алюмінієві диски, шини Michelin Pilot Sport Cup 2 (305/30 R19) на півтора дюйма ширше, ніж покришки з пакету першого рівня. Задній спойлер, як і спліттер, перепроектованими Джонатаном Гесеком, колишнім фахівцем з аеродинаміки NASA.

Інженери кажуть, що спочатку хотіли обмежитися незначними доповненнями, але потім «пристрасть до створення чогось особливого» взяла гору, і робота закипіла в цілодобовому режимі. Деталі були прототипированы з використанням 3D-принтера, що прискорило процес. Так, задній стабілізатор став жорсткішим на 67%, передній — на 12%, пружини спереду — на 20%, ззаду — на 13%. «Автомобіль блискавично реагує на команди і ніколи не стримує водія. Він попросить вас їхати швидше», — пишається менеджер проекту Джеймі Каллен. На всякий випадок ми зв’язалися з російським офісом Форда, але нічого нового про терміни появи Мустанга в нашій країні дізнатися не змогли. Поні-кар, як і раніше, належить до категорії «Майбутні моделі».

Источник: mallex.info