На полігоні Subaru побудовані треки для безпілотників

На полигоне Subaru построены треки для беспилотников

Тут створена імітація міських вулиць з перехрестями (у тому числі з круговим рухом, як у Європі), звуженнями та пішохідними переходами. Встановлені опори для світлофорів і дорожніх знаків. В першу чергу майданчик допоможе вдосконалити систему EyeSight.

До
орпорация Subaru завершила будівництво двох нових ділянок для випробувань автономних машин і систем допомоги водієві на полігоні Бифука, який з 1995 року працює на острові Хоккайдо. Спочатку комплекс площею 361 гектар створювався для тестування автомобілів в зимових умовах, але в 2003-му був доданий швидкісний прямік завдовжки 4,2 км, а з листопада тут будуть оцінюватися можливості безпілотного транспорту. Витрати на його дослідження нещодавно компанія збільшила.

На полигоне Subaru построены треки для беспилотников

На фото зліва вгорі видно ділянку бетонки, як на північноамериканських автострадах. Поруч відтворені в’їзди й з’їзди з магістралей. Адміністративна будівля реконструйована.

Минулого літа універсал Levorg і седан WRX S4 для японського ринку отримали автопілот з новою функцією Touring Assist, яка забезпечує самостійність машин при русі по хайвею. Вийти на наступний етап у розвитку автономних моделей компанія Subaru має намір до 2020 року. Раніше ми розповідали про московському полігоні для безпілотників, а також про тестових ділянках фірм Volvo, Honda, Ford, GM і Continental.