Кросовери Skoda Yeti запрошені в Росії на перевірку стійок

Кроссоверы Skoda Yeti приглашены в России на проверку стоек

Попередня сервісна акція для Yeti пройшла в серпні-вересні і носила глобальний характер. Причиною став преднатяжителями ременів безпеки на передньому пасажирському сидінні.

Про
тзыву підлягають 117 паркетників Skoda Yeti, реалізованих в нинішньому році. Є підозра, що робочі на заводі в Нижньому Новгороді «забули» приварити підсилювач до лівої передньої стійки даху, тому в разі ДТП можлива деформація кузова, незапрограммированная виробником. Перевірочний сервіс на російському сайті Шкоди поки не дає результатів пошуку по VIN-номерів зі списку, опублікованого Росстандартом, але незабаром це буде виправлено.

На цьому місці міг би розташовуватися відео краш-тестів Euro NCAP 2009 року, коли Yeti заробив п’ятизірковий рейтинг (92% — захист дорослих, 78% — дітей, 46% — пішоходів, 71% — системи безпеки). Але з нагоди свята краще глянути, як машина перетворюється на гарбуз.

Нещодавно у ЗМІ широко розійшлася інформація про те, що правонаступник Yeti — кросовер Skoda Karoq — обійде Росію стороною. Проте фраза глави Volkswagen Group Rus Маркуса Озеговича, який сказав «поки Karoq поза грою», була витлумачена однобоко. Зараз чехам і справді важливіше повністю вкластися в розкрутку більш великої моделі Skoda Kodiaq і її версії Scout. Тільки от прихід Карока все це анітрохи не скасовує.