Концепт Mazda Vision Coupe нагадав про італійських жеребчиках

Концепт Mazda Vision Coupe напомнил об итальянских жеребцах

Автомобіль хоч і названий Coupe, але перед нами купеподібний чотиридверний седан. Задні двері відчиняються традиційно, хоча після Мазди RX-8 можна було очікувати і стулок, що відкриваються проти руху. Про технічну начинку японці нічого не говорять.

В
японському автомобілебудуванні з дизайном немає проблем нині тільки у Мазди. І якщо іншим компаніям з Країни висхідного сонця в пору звертатися в профільні ательє, бажано італійські, то фірма з Хіросіми сама собі Italdesign і Bertone. Подивіться на новий концепт Mazda Vision Coupe, який дебютує на мотор-шоу в Токіо. Запам’ятовується особа від Мазди СХ-5, присадкуватий силует, довгий капот, короткий передній звис і віднесена до задньої осі пасажирська капсула. Чарівно! Особливо вдалася лаконічна корму а-ля Ferrari з парою круглих ліхтарів і квартетом випускних патрубків. Для головного дизайнера Ікуо Маеда Vision Coupe ― найелегантніша Mazda за всю історію бренду. І ми не бачимо сенсу сперечатися з ним.

Концепт Mazda Vision Coupe напомнил об итальянских жеребцах

Концепт-кар оснащений 21-дюймовими легкосплавними колесами, крізь які видно углеродокерамические гальма. На Vision Coupe встановлені моноблочні супорти Brembo ― шестипоршневі на передній осі і чотирьохпоршневі на задній.

Концепт Mazda Vision Coupe напомнил об итальянских жеребцах

З боків від тахометра з цією стрілкою знаходяться віртуальні прилади. У списку оснащення ― панорамний скляний дах, що тягнеться майже від лобового до заднього скла.

Маеда користувався простими лініями, не забуваючи про пропорції, що в зовнішньому вигляді відіграє чи не вирішальну роль. В такому ж дусі спрацьований інтер’єр. Передня і дверні панелі плавно перетікають один в одного, немов це одна деталь, а сидіння поділяє масивний тунель, з якого ніби рукою скинулись всі кнопки, крім однієї перед важелем коробки передач. Перед водієм спортивне кермо з нульовою позначкою і приладова панель з трьома циферблатами, головний з яких — великий тахометр. Знайшлося місце і дисплею, який вдало замаскований зліва під верхнім ярусом передній консолі. Хороша і обробка ― в салоні присутні шкіра, алюміній, рояльний лак і матове дерево.

Концепт Mazda Vision Coupe напомнил об итальянских жеребцах

Дводверний хардтоп Mazda Luce Rotary Coupe випускався з 1969-го по 1972 рік, а над його дизайном працювали фахівці бюро Italdesign і Bertone. Передньопривідний автомобіль отримав двигун 1.3 (128 к. с., 172 Н•м), який працював у парі з чотириступінчастою «механікою» або з тридіапазонним «автоматом». Всього було зроблено менше 1000 таких купе.

Хотілося б вірити, що такий чотирьохдверний автомобіль піде в серійне виробництво. Якщо пофантазувати, то в основу моделі ляже нова модульна задньопривідна архітектура, яка, за чутками, надійде до 2019-2020 році. Під капотом з’являться двигуни серії Skyactiv-X з підвищеною геометричної ступенем стиснення і приводним нагнітачем. До того ж в гамі японської компанії колись було елегантне купе для далеких подорожей ― Mazda Luce Rotary Coupe зразка 1969 року. Але представники Мазди кажуть, що перед нами концепт-кар, якому судилося таким і залишитися. Це лише натяк на те, яким буде дизайн майбутніх моделей, включаючи кросовери. Сподіваємося, японці лукавлять, і плани на рахунок Vision Coupe у них інші.