Концепт Deep Orange 7 заглянув у майбутнє марки MINI

Концепт Deep Orange 7 заглянул в будущее марки MINI

«Студенти працювали дуже старанно, виявляючи творчість і професіоналізм. Отриманий автомобіль демонструє дуже цікаві рішення. Мій головне питання в тому, чому такий курс не пропонувався, коли був студентом я», — зізнався представник BMW Джуліан Вебер.

М
еждународный центр автомобільних досліджень університету Клемсона (CU-ICAR) представив у Південній Кароліні концепт Deep Orange 7 Mini, побудований протягом трьох років силами 18 студентів та їх наставників. Спонсором та координатором проекту виступила BMW Group. Учні повинні були максимально використовувати внутрішній простір, забезпечити задоволення від водіння і в результаті створити модель, яку з радістю прийме ринок преміальних автомобілів США в 2025 році.

Концепт Deep Orange 7 заглянул в будущее марки MINI

Замість капота машини піднімається лобове скло. Таким чином вдалося влаштувати багажники спереду і ззаду. Відкрита конструкція названа S3 (see/share/store): вона забезпечує відмінну оглядовість, дозволяє зберігати речі та ділитися ними.

Концепт Deep Orange 7 заглянул в будущее марки MINI

Традиційну панель приладів і центральний екран на «плаваючою» передній панелі замінив персональний віртуальний компаньйон Mini Face, який виводить інформацію на голографічний дисплей і розпізнає жести.

За словами авторів проекту, «масштабована трансмісія» дозволяє використовувати традиційний ДВС, перетворити машину в паралельний і підключається гібриди, а також у електрокар. Такий підхід вже застосовувався при будівництві концепту Deep Orange 3 Mazda. З екстер’єром традиційно допоміг Арт-центр коледжу дизайну в Пасадені. «Співпраця з різними галузевими партнерами, від місцевих магазинів до міжнародних компаній, надає нашим студентам неоціненний практичний досвід та доступ до всіх етапах процесу розробки автомобіля», — зазначив професор CU-ICAR Джонэлл Брукс. Раніше учні співпрацювали з баварцями в проекті Deep Orange 4 BMW, а торішній Deep Orange 6 вилився в концепт Toyota uBox.