Команда Red Bull Racing допоможе Астону з среднемоторным купе

Команда Red Bull Racing поможет Астону со среднемоторным купе

З 2018 року формульна «стайня» буде називатися Aston Martin Red Bull Racing. Крім титульного спонсорства, Aston вивчає можливість з 2021-го стати постачальником моторів для Формули-1.

Л
імітований гіперкар Valkyrie майже готовий, але на ньому співробітництво Ред Булла і Астона не завершиться. В інтерв’ю виданню Car and Driver генеральний директор фірми Aston Martin Енді Палмер заявив, що недавнє повернення компанії до прибутковості дозволило йому підтвердити всі деталі амбітного плану запуску семи нових моделей до 2023 року. Серед них — куди більш доступний, ніж Валькірія, дорожній спорткар зі среднемоторной компонуванням. В його проектуванні візьме участь Red Bull Racing.

Команда Red Bull Racing поможет Астону со среднемоторным купе

Гібридний гіперкар Valkyrie вийде на ринок в 2019 році. Показаний прототип ще може бути трохи скоректований на шляху до серії, яка, однак, буде невелика: 150 дорожніх зразків і 25 гоночних.

Про таку машину, суперниці для моделей Ferrari 488 GTB і McLaren 720S, Палмер міркував ще в минулому році. Тепер він повернувся до цієї теми. За його словами, ключова роль повинна належати розробці інженерам Астона, оскільки дорожній автомобіль — все ж вотчина саме його компанії. А за Ред Буллом будуть ті моменти, в яких він особливо сильний, наприклад, відпрацьовування аеродинаміки.

Команда Red Bull Racing поможет Астону со среднемоторным купе

В історії Астона було повним-повнісінько середньодвигунних монстрів. І зазвичай вони створювалися саме в кооперації з партнерами. Як цей прототип Nimrod (1981-1984), призначений для гонок на витривалість. Але дорожні Астоны таку компоновку не отримували.

Нещодавно було анонсовано відкриття до кінця нинішнього року нового інженерного центру Advanced Performance Center, створюваного спільно Ред Буллом і фірмою Aston Martin. Центр розміститься на базі формульної команди Red Bull в Мілтон-Кінсі. Він займеться різними напрямами спільної діяльності двох компаній, і робота над среднемоторной машиною — тільки одне з них.

Команда Red Bull Racing поможет Астону со среднемоторным купе

Гоночний Nimrod був побудований за участю Астона в команді Nimrod Racing Automobiles. За шасі відповідав Ерік Бродлі, засновник відомої фірми Lola Cars. В ході свого розвитку автомобіль кілька разів змінював аеродинамічний оперення. Мотор: Aston Martin Tickford V8 5.3 потужністю 578 к. с.

Палмер визнав, що зараз у Астона немає силової установки, яка володіла б необхідними для такої моделі параметрами. І рішення, самостійне або за допомогою партнера AMG, фірмі ще належить знайти. За неофіційними даними, інженери поки схиляються до гібридної системи на основі мотора V6 або V8. Враховуючи названих вище конкурентів, це спочатку здається суперечливим кроком. Але справа в тому, що до моменту виходу нового Астона навіть прості Макларени і Ferrari можуть обзавестися гібридними системами. Може і не настільки «премудрыми» і важкими, як на гиперкарах P1 і LaFerrari, але все ж.

Команда Red Bull Racing поможет Астону со среднемоторным купе

Навіть в самому Астоне ще не можуть сказати, яким виявиться спорткар. А от сторонні ілюстратори, надихаючись з новинами компанії, сміливо будують свої здогадки.

Нагадаємо також про сім модельних родинах, які складуть новий асортимент Астона на найближчі роки. Початок цьому оновленню вже було покладено купе DB11. За ним підуть нові покоління двохдверок Vantage (кінець 2017-го — початок 2018 року) і Vanquish (2018-2019). Кросовер Aston Martin DBX з’явиться в 2018-м. Нова генерація седана Lagonda і кросовер Lagonda — це приблизно 2020-й. А сьомим новачком виявиться якраз обговорюваний середньомоторний спорткар. Приблизна дата виходу — 2022 рік.