Електрокар Hyundai Kona запропонує батарею на вибір

Электрокар Hyundai Kona предложит батарею на выбор

Паркетник Kona з нульовим вихлопом з’явиться на ринку в 2018 році.

В
вихід у світ субкомпактного кросовера Hyundai Kona супроводжувався анонсом його чисто електричної версії. Тепер видання Gas2 разведало деталі. Виявляється, подібно Теслам, батарейную Кону корейці запропонують з різними за обсягом акумуляторами. Їх буде як мінімум два: базовий на 40 кВт•год (або трохи вище) і опціональний на 64 кВт•год. Остання версія дозволить машині проїхати більше 500 км в європейському комбінованому циклі або порядку 340-370 км в більш складному американському.

Электрокар Hyundai Kona предложит батарею на выбор

Електричний варіант Закони вже вийшов на тести.

Цей прогноз ставить Кону в один ряд з такими привабливими моделями, як Tesla Model 3 і Chevrolet Bolt (в обох батарея на 60 кВт•год). До речі, Gas2 прогнозує ціну старшого варіанти Закони EV в США нижче $40 000 (2,2 млн рублів), що зробить її небезпечним суперником для все того ж Болта (від $36 620). Є також інформація, що Коні буде використана електрична начинка від гіганта LG, який «начинял» і Bolt. І нібито навіть електромотор на Коні буде рівно той же самий, на 204 л. с.

Электрокар Hyundai Kona предложит батарею на выбор

Звичайна Kona використовує наддувні бензинові агрегати 1.0 (120 л. с.) і 1.6 (177), «атмосферник» 2.0 (149) і дизель 1.6 (136). Вони сполучаються з «механікою» або «роботом». Привід — передній або повний.

Электрокар Hyundai Kona предложит батарею на выбор

У електричної Закони з’явиться сучасний набір систем безпеки, а ще вона буде дружити з «швидкими» зарядними станціями потужністю до 150 кВт.

Початковий варіант електричної Закони на 40 кВт•год ємності запасу ходу виявиться зіставимо з нещодавно показаним вихідним Ніссаном Leaf з точно такою ж по місткості батареєю. При цьому самому Лифу інсайдери пророкують в 2018 році варіант на 60 кВт•год. Схоже, для порівняно дрібних електрокарів комбінація 40/60 стає свого роду негласним стандартом. Нагадаємо, що Hyundai і споріднена марка KIA до 2020 року мають намір розташовувати 28 «зеленими» моделями (з 14 на бренд). У їх числі будуть електрокари, гібриди різних типів і машини на паливних елементах.