В Україні помітили саморобний позашляховик розміром з КамАЗ

Bizon був побудований умільцем з Білої Церкви

В Україні помічений дивний позашляховик, який своїм розмірам може дати фору навіть гігантським всепроходцам, пише topgir.com.ua.

Позашляховик Bizon був побудований умільцем з Білої Церкви (Київська область). Шасі – від ГАЗ–66. Двигун – дизельний 137-сильний, виробництва DongFeng. Коробка передач – 5-ступінчаста механічна. Двигун має компресор з регулятором тиску для підкачки коліс. Рульове керування автомобіля залишилося без змін, з заміною вертикального редуктора ГАЗ-66 на горизонтальний редуктор ГАЗ-53.

Кузов автомобіля виготовлений на саморобній рамі з профільної труби 60х40х3 мм і встановлена на 12 існуючих опорних кронштейнів на рамі автомобіля ГАЗ-66 через гумові подушки. На рамі виготовлені кріплення для сидінь. На виготовлення кузова взяті готові двері і дверні отвори від старого Volkswagen Passat. Передня панель кузова, облицювання радіатора, подкапотные підкрильники, крила передні і задні, задні арки і задня двері виготовлені самодельно.

Передній капот двигуна виготовлений з листової сталі 1,0 мм, на капоті встановлені два газових підйомника, засувка і запобіжний гачок. На передніх крилах встановлені фари від Audi A8. Задні ліхтарі – від Пасату. Лобове і заднє скла виготовлені на замовлення, згідно ГОСТу, у місті Запоріжжі. Кількість посадочних місць – 9.

На все про все, якщо вірити автору, у нього пішло 15 тисяч доларів. На час будівництва автомобіля у Олександра Чувпилина з його сином пішов 1 рік.